Blue Flame Candle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We don't make games. We make art.
 
PortalPortal  HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Mutatkozz be!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Benjamin Kuli
Admin
Benjamin Kuli

Posts : 255
Join date : 2013-05-27

Mutatkozz be! Empty
PostSubject: Mutatkozz be!   Mutatkozz be! EmptyFri Aug 02, 2013 6:49 am

Itt lehetőséged nyílik bemutatkozni, mesélni magadról, elmondani, hogy hogyan találtál ránk, stb.
Back to top Go down
https://blueflame.rpg-board.net
Nimretil
Member
Nimretil

Posts : 2
Join date : 2013-10-21

Mutatkozz be! Empty
PostSubject: Re: Mutatkozz be!   Mutatkozz be! EmptyMon Oct 21, 2013 10:04 am

Üdv! Én a zenéid kapcsán jutottam el idáig, de hogy azokra hol találtam rá, azt már nem tudnám megmondani. A játékkal kapcsolatban egyelőre még vegyesek az érzelmeim: a zene ütős, a japán/animés stílus nem az év világom, de ha nem viszi túlzásba, akkor az ilyesmik felett hajlamos vagyok elsiklani. A trailerben beígért történet alapú játékvezetés viszont megmozgatta a fantáziámat. Amatőr íróként magam is szívesen elmélyülök egy-egy történet részleteiben, kidolgozásában. Sajnos még a komolyabb rpg-k esetében sem jellemző, hogy a játékos igazi döntéshelyzetekbe kerülne, ténylegesen variálhatna a történet alakulásán. Kíváncsi vagyok, itt mennyire lesz más a helyzet.
Kitartást és jó munkát kívánok!
Back to top Go down
Benjamin Kuli
Admin
Benjamin Kuli

Posts : 255
Join date : 2013-05-27

Mutatkozz be! Empty
PostSubject: Re: Mutatkozz be!   Mutatkozz be! EmptyMon Oct 21, 2013 10:37 am

Helló! Először is köszönöm és örülök, hogy regisztráltál és hogy figyelemmel kíséred a játék alakulását. Most pedig külön-külön kitérek az általad említett pontokra.

Zene: Köszönöm, örülök, hogy tetszett. Igyekszem majd az elkövetkező időkben több zenét publikálni.

Grafika: A karakterek grafikája/portréja le lesz teljesen sajátra cserélve (hála annak, hogy végre van állandó grafikusunk), aminek következtében egy sokkal egyedibb stílust és ábrázolásmódot tudunk adni a játéknak. 

Történet: Nem csak, hogy jelentőségteljesek lesznek a döntések, hanem egy teljesen új módja jelenik meg a döntéshozatalnak. Nem csak X és Y közül lehet választani, hanem már a dolgokkal való hozzáállásunkon változtatunk a történet menetén, de ami még fontosabb: a karakter sorsán.
Back to top Go down
https://blueflame.rpg-board.net
Nimretil
Member
Nimretil

Posts : 2
Join date : 2013-10-21

Mutatkozz be! Empty
PostSubject: Re: Mutatkozz be!   Mutatkozz be! EmptyTue Oct 22, 2013 4:04 am

Ez így érdekesen hangzik. Ha szükségét érzed, amennyire időm engedi, segíthetek a történet/helyszínek/karakterek kidolgozásában, esetleg párbeszédek megírásában (feltéve, hogy magyarul is olvashatóak lesznek). Ha adsz egy próbafeladatot, akkor összerakhatok egy rövidebb írást, hogy te is lásd, működőképes-e a dolog. (Esetleg küldhetek linket korábbi írásaimról.) Holnap több időm lesz, akkor átolvasom, amit már most tudni lehet Erahról.
Back to top Go down
Sponsored content



Mutatkozz be! Empty
PostSubject: Re: Mutatkozz be!   Mutatkozz be! Empty

Back to top Go down
 

Mutatkozz be!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Blue Flame Candle :: Forum - Magyar :: Közösség :: Dumasarok-